Liste Harita

POI Nedir?

POI, ingilizce point of interest kelimesinin kısaltması olup belli bir amaç ya da beklenti için ilgi çekebilecek nokta anlamına gelmektedir. Turistik açıdan değerli bir şehir meydanının, bir otobüs durağı ya da bir işletme POI için örnek olabilir.

POI’ye Neden İhtiyaç Duyulur?

Satış faaliyeti olan bir işletmeniz varsa, satış yapmayı hedeflediğiniz ya da satış yaptığınız firma bilgilerine ihtiyaç duyuyor olmalısınız. Yeni müşteriler kazanarak satışlarınızı artırmak istiyorsanız potansiyel müşterilerinizin adres, telefon, email adresi ve web sitesi adresi gibi firma bilgileri elinizin altında olmasını isteyebilirsiniz. Firmaların mail adresleri ya da firmaların telefon numaraları bile çalışmalarınızda size yardımcı olacaktır.

POI Satın Almak İçin Ne Yapmalısınız? POI Nerede Satılır?

firmalar.com sitesinin verilerini sağlayan Mapaktif Haritacılık ve Coğrafi Bilgi Sistemleri A.Ş. firması POI ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Firma telefonları, mail datası gibi çeşitli firma datası ihtiyaçlarınız için hazırlanmış İşletmeler Veri Tabanı ile ilgili http://mapaktif.com/isvet adresini ziyaret edebilirsiniz.İşletme verisi satın al