Liste Harita

Yardım

Firmalar.com’da firma bilgileri nasıl güncellenir?

1 Siteye giriş yaptıktan sonra Ne arıyorsunuz alanına düzenlemek istediğiniz firmanızın adını ve Bana En Yakın alanına firmanızın bulunduğu il veya ilçeyi yazıp arama yapabilirsiniz.

2 Arama sonuçları arasında firmanızı bulun. Açılan firma sayfasında Firma bilgilerini güncelleyin linkine tıklayın.

3 Açılan penceredeki kullanım koşullarını okuyup, kabul ettikten sonra açılan sayfada cep telefonunu numarası alanına telefon numaranızı girdikten sonra Aktivasyon kodu gönder butonunu tıklayın.

4 Açılan sayfada aktivasyon kodu kısmına belirtmiş olduğunuz cep telefonuna sms ile gelen aktivasyon kodunuzu girip Tamam butonunu tıklayın.

5 Kullanım koşullarını okuyup, kabul ettikten sonra firma bilgilerinizi istediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz.

Firma düzenleme ekranında düzenlemek istediğiniz alanı seçip, ilgili değişiklikleri yaptıktan sonra Kaydet linkine tıklayın ve güncellemelerinizi yapın. Kaydet butonuna tıkladığınızda firma sayfanız da güncellenecektir.


Kapanan firmamı firmalar.com’dan nasıl silebilirim?

1 Firmalar.com’da sunulan 5 seçenekten birini kullanarak firmalar.com’a giriş yaptıktan sonra firma kaydını silmek istediğiniz firmanın sahiplenme işlemini gerçekleştiriyoruz. Firma sahiplendirme işlemi gerçekleştirildikten sonra açılan sayfada sağ üst köşede bulunan giriş kısmına gelerek firmalarım sekmesini tıklıyorsunuz.

2 Açılan sayfada silmek istediğiniz firmanızın karşısında yer alan sil seçeneğini tıkladıktan sonra Firmanızı silmek istediğinize emin misiniz? sekmesine tamam dedikten sonra seçmiş olduğunuz firmanız firmalar.com kayıtlarından silinmiş oluyor.