Liste Harita

Firmalar.com Hakkında

Mapaktif A.Ş.’nin bir ürünü olan firmalar.com, 2013 yılında siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

firmalar.com, Türkiye genelinde iki milyon güncel firma bilgisini veri tabanında barındırarak, Türkiye’nin tek kapsamlı rehberi olmayı başarmıştır.

Veri tabanındaki bilgileri belirli aralıklarla yenileyerek, en güncel ve doğru işletme bilgilerini datasında bulunduran firmalar.com , yapmış olduğu saha çalışmaları ile açılan ve kapanan işletme bilgilerinin sistemli bir şekilde kaydını tutar.

Detaylı arama seçenekleri ile dilediğiniz gibi arama yaparken, sağlananan güncel bilgiler sayesinde ulaşmak istediğiniz firmaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Üye olan işletme sahiplerine sunulan kontrollü kayıt ekleme ve güncelleme ekranları sayesinde, firmaların adres, iletişim bilgilerinin yanında vermiş olduğu hizmet hakkında açıklamalı bilgi, firma ürün görselleri veya tanıtım videolarını da yayımlama imkanı sunan firmalar.com, firmaların ulaşılabilirliklerini arttırırken, sunulan içerik sayesinde Google aramalarında da firmaların üst sıralarda çıkmasını sağlanmış olur.

Sunduğu hizmetle firma sahipleri için satın alma ve satış faaliyetleri kapsamında güvenli bir çözüm ortağı olan firmalar.com her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşarak gelecekte daha fazla firmanın bir arada bulunmasını amaçlamaktadır.